Biuro detektywistyczne Katowice

Oferta dla klienta biznesowego

Wywiad gospodarczy

Minimalizacja ryzyka związana z podpisaniem umowy z kontrahentem to podstawa. Gdy w grę mogą wchodzić ewentualne straty finansowe, warto sprawdzić płynność finansową, ocenić rzetelność oraz poznać historię biznesową osoby, z którą zamierzamy współpracować.

Wywiad gospodarczy skrupulatnie przeprowadzany przez naszą agencję detektywistyczną umożliwia weryfikację realiów gospodarczych ewentualnego partnera biznesowego. Pozyskanie koniecznych danych, kontrola wszelkich informacji dotyczących jego sytuacji prawnej to kwestie, którymi się zajmujemy. Dokładnie zweryfikujemy autentyczność firm oraz osób fizycznych. Gwarantujemy pełen profesjonalizm w działaniu oraz dotarcie do istotnych informacji, takich jak wypłacalność kontrahenta, stabilizacja majątkowa, legalność pod względem prawa. Ponadto mogą liczyć Państwo na pomoc w ułożeniu schematu odzyskania zaległych należności od dłużników. Pozyskujemy niezbędne dane w sposób absolutnie poufny. Dzięki usługom, które oferujemy, nasz klient bezproblemowo opracuje plan wprowadzenie swojego innowacyjnego produktu na rynek w konkretnej branży, odpowiednio rozplanuje strukturę dialogu z wybranym podmiotem odnośnie tematów biznesowych, będzie posiadał wiedzę na tematy sposobu konkurowania z pokrewnymi firmami.

Podstawowym celem, jaki zapewniamy są działania kategorycznie tajne. Najwyższy poziom reprezentowany przez naszą agencję detektywistyczną pozwoli Państwu nabyć potrzebną wiedzę oraz upewnić się co do lojalności przyszłego partnera w biznesie i jego konkretnych zamierzeń.