Biuro detektywistyczne Katowice

Oferta dla klienta biznesowego

Wykrywanie podsłuchów / GPS-ów

Jednymi z najbardziej efektywnych urządzeń służących do szpiegowania osób czy też różnego rodzaju firm są między innymi nielegalne podsłuchy, kamery szpiegujące, dyktafony, pluskwy czy też urządzenia szpiegowskie lub nawet lokalizatory GPS. Pozwalają one wykradać poufne dane albo nawet informacje handlowe w wyjątkowo prosty, niezauważalny i bezproblemowy sposób. Dlatego też wykrywanie podsłuchów to usługa, z której skorzystać powinien każdy, komu zależy na własnym bezpieczeństwie oraz prywatności.

Wykrywanie GPS lub też podsłuchów wykonywane przez biuro detektywistyczne to najwyższej jakości usługa. Wykorzystywana jest w tym celu najwyższej klasy specjalistyczna aparatura elektroniczna, która doprowadza także do lokalizacji poboru mocy, wskazuje częstotliwość pracy, analizuje i zapisuje treści, które są przenoszone drogą radiową poprzez zamontowaną “pluskwę” czy nadajnik GPS. Przeprowadzane są także badania sieci elektronicznej, telefonicznej oraz przewodów metalizowanych. Nasza usługa jest kierowana do osób, które na przykład poszukują dowodów w sprawach rozwodowych, chcą zadbać o ochronę prywatności, poszukują danych osób czy mienia.

Warto pamiętać, że nielegalny podsłuch to niezwykle groźna rzecz dla każdej osoby, która jest podsłuchiwana czy obserwowana. Oprogramowanie szpiegowskie może dostarczyć informacji, które zagrożą pokrzywdzonej osobie, zniszczą jej życie prywatne czy też zawodowe. Z tego względu bardzo ważnym jest, aby wykrywaniem podsłuchów zajęli się specjaliści. Nasze biuro posiada wieloletnie doświadczenie, a nasi pracownicy mają ogromną wiedzę w dziedzinie wykrywania podsłuchów i GPS.