Biuro detektywistyczne Katowice

Oferta dla klienta indywidualnego

 

Weryfikacja kompetencji kandydatów na opiekunów

BIuro detektywistyczne Animus – oprócz innych zadań – podejmuje się także weryfikacji kompetencji kandydatów na opiekunek dla dzieci oraz opiekunów osób starszych.

Zdając sobie sprawę, jak ważne jest, aby oddawać osoby niesamodzielne i potrzebujące pomocy oraz wsparcia pod opiekę osób kompetentnych i posiadających odpowiednie umiejętności i doświadczenia.

Nasz prywatny detektyw zajmuje się na zlecenie klientów sprawdzeniem, czy wskazana osoba jest faktycznie wykwalifikowanym opiekunem, jakie życie prowadzi i czy nie wprowadza przyszłego zleceniodawcy w błąd.

Zadanie takie realizujemy:
– sprawdzeniem, czy konkretna osoba faktycznie odbyła wskazane szkolenia i ukończyła wskazany kierunek studiów lub szkoły zawodowej;
– potwierdzamy jej dane imienne i teleadresowe;
– jeśli to konieczne, udajemy się do jej poprzednich pracodawców wskazanych w CV i będących autorami jej referencji;
– w przypadkach, kiedy coś nas zaniepokoi, dokonujemy obserwacji osoby w jej prywatnym czasie – potwierdzamy, gdzie faktycznie mieszka, czy sama lub z kimś (potwierdzenie zadeklarowanego stanu cywilnego), przeprowadzamy dyskretny wywiad na jej temat.

Nasze biuro detektywistyczne zawsze liczy na pełną współpracę zleceniodawcy. Chodzi o udostępnienie wszystkich posiadanych informacji i dokumentów pozostawionych przez kandydata na opiekuna, przytoczenie przeprowadzonej rozmowy kwalifikacyjnej oraz podzielenie się tym, co spowodowało wystąpienie wątpliwości odnośnie opiekuna.

Przez cały czas realizacji zlecenia jesteśmy w kontakcie z klientem.