Biuro detektywistyczne Katowice

Oferta dla klienta biznesowego

Kradzież w firmie

Agencja detektywistyczna Animus – pośród wielu innych zadań, podejmuje się także spraw kradzieży w firmach, które – niestety – zdarzają się dość często.

Kradzież w firmie może dotyczyć dóbr materialnych, intelektualnych, akt, ale i przede wszystkim pieniędzy oraz danych.

Poszkodowanymi może być zarówno firma jako osoba prawna, jak i jej pracownicy, którzy padli ofiarą złodzieja.

Jeśli nie wiadomo, kto nim jest, wykryciem sprawcy zajmie się agencja detektywistyczna Animus. Prywatny detektyw wykona m.in. czynności związane ze sprawdzeniem monitoringu, komputerów używanych w firmie oraz przeprowadzi wywiad dotyczący pracowników, ze szczególnym uwzględnieniem osób najbardziej podejrzanych. Detektyw bierze również pod uwagę, że pracownik firmy mógł umożliwić dokonanie kradzieży osobie z zewnątrz.

Trzecią możliwością jest kradzież dokonana przez osobę nie związaną z firmą.

Działania dotyczące wykrycia sprawcy i skali kradzieży, wymagają wielu umiejętności, takich jak zachowanie dyskrecji, obserwacja, kojarzenie faktów i szybkość działania.

Dlatego agencja detektywistyczna Animus posługuje się nowoczesnymi rozwiązaniami, a jej pracownicy przechodzą kolejne szkolenia, aby móc coraz lepiej wypełniać podjęte zlecenia. Są bowiem świadomi, że i sprawcy przestępstw korzystają z coraz to nowszych rozwiązań, by dopiąć swego i zmniejszyć ryzyko wykrycia osoby złodzieja.

Agencja detektywistyczna Animus gwarantuje podejmowanie zadań skomplikowanych i trudnych, mając nadzieję na pełną współpracę ze strony zleceniodawcy, co ułatwi i przyspieszy rozwikłanie sprawy o kradzież w firmie.