Biuro detektywistyczne Katowice

Oferta dla klienta indywidualnego

 

Weryfikacja stanu prawnego nieruchomości oraz mienia ruchomego.

Chyba każdy wie, że zakup mienia dużej wartości zawsze jest transakcją ryzykowną. Wymaga zastosowania środków ostrożności i zdobycia odpowiedniej wiedzy dotyczącej zarówno osoby sprzedającej jak i przedmiotu oferty . Niestety, zebranie informacji jest żmudnym procesem, wymagającym od nas nakładów energii i oczywiście sporej ilości wolnego czasu. W ustaleniu wszelkich szczegółów może jednak pomóc biuro detektywistyczne Animus, które ułatwi podjęcie decyzji odnośnie kupna, a także sprawdzi stan prawny i ewentualne pochodzenie nabywanych nieruchomości i innego mienia przedstawiającego sporą wartość.

Jak działa prywatny detektyw?

Biuro detektywistyczne Animus w sposób w pełni profesjonalny sprawdza każdy trop, który może świadczyć o uczciwości samego sprzedającego, a także historii mienia, które stanowi przedmiot oferty. Nigdy nie wiadomo bowiem, czy pochodzenie nieruchomości czy samochodów jest w pełni legalne i czy aby na pewno wygląda dokładnie tak, jak zapewnia nas sprzedawca. Prywatny detektyw przeprowadza wywiad środowiskowy, uzyskuje porady prawne, jest w stanie sprawdzać urzędową dokumentację – wszystko po to, by określić, czy transakcja okaże się dla klienta w pełni bezpieczna.

Ochronimy państwa interesy

Jeśli planują państwo zakup nieruchomości lub mienia ruchomego takiego jak samochód, warto skorzystać z usług naszego biura detektywistycznego. Jesteśmy w stanie sprawdzić dla państwa, czy inwestycja będzie opłacalna i czy przyniesie zysk, dodatkowo łatwo odkrywając wszelkie próby oszustwa. Dzięki temu ochronimy nie tylko państwa interesy, ale również zabezpieczymy środki finansowe.