Biuro detektywistyczne Katowice

Oferta dla klienta indywidualnego

 

Pozyskiwanie i dostarczanie dowodów na potrzeby toczącej się przed sądami sprawy

Niemalże każda sprawa sądowa wymaga przedstawienia odpowiednich dowodów.

W biurze detektywistycznym Animus pracują licencjonowani detektywi z praktyką w prowadzeniu obserwacji oraz pozyskiwania dowodów, które potrzebne są do sprawy, która toczy się w sądzie.

Zebranie odpowiednich dowodów nie jest prostą sprawą i bardzo często próba zebrania ich na własną rękę nie tylko kończy się niepowodzeniem ale również może wprowadzić w kłopoty osobę, która się tego podjeła ponieważ najczęściej aby legalnie pozyskać dowody do toczących się spraw potrzebna jest licencja detektywa, którą oczywiście posiadają nasi detektywi.

Oprócz stosownej licencji, biuro detektywistyczne posiada doświadczenie w dostarczaniu do sądu niezbędnych dowodów. Detektyw doskonale wie, że dowody muszą być zebrane w sposób legalny tak aby mogły być dopuszczone jako dowód w postępowaniu sądowym. W przeciwnym wypadku dowody nie zostaną dopuszczone przez sąd w czasie toczącego się procesu.

Jako dowód w sprawie sądowej może być dopuszczone zeznanie detektywa a także pozyskane w trakcie obserwacji dowody takie jak zdjęcia czy nagrania wideo. Również sprawozdanie z prowadzonych obserwacji, które dostarczamy każdemu klientowi może być silnym dowodem w toku postępowania przed sądem.