Biuro detektywistyczne Częstochowa

Prywatny detektyw Animus w Częstochowie

 

Biuro detektywistyczne Animus – Profesjonalne usługi detektywistyczne w sektorze biznesowym oraz dla klientów indywidualnych. Nasza agencja detektywistyczna działa na terenie Częstochowy oraz innych miast w Polsce i poza jej granicami.

Co wyróżnia nasze biuro detektywistyczne spośród innych agencji detektywistycznych?

Prywatni detektywi, którzy biorą udział w sprawach, które nam Państwo powierzą to specjaliści posiadający odpowiednie doświadczenie zawodowe oraz stosowne licencje do świadczenia usług w tej właśnie branży. Prywatny detektyw potrafi prowadzić dyskretne obserwacje oraz ustalenia, które są wiarygodne dla klienta oraz sądu. Dowody, które trzeba przedstawić w sądzie zostają dopuszczone do sprawy ponieważ nasi detektywi działają zgodnie z przepisami prawa jednocześnie nie obniżając tym samym skuteczności ich pracy. Sprzęt, umiejętności i doświadczenie, którym dysponujemy pozwala nam profesjonalnie podejść do każdej powierzonej nam sprawy zarówno w sektorze biznesowym oraz dla klienta indywidualnego oraz skutecznie zebrać odpowiednie dowody potrzebne do procesu sądowego.

Dla każdego klienta zarówno w sektorze biznesowym oraz indywidualnym przygotowywujemy solidny raport / sprawozdanie z prowadzonej sprawy wraz z dokumentacją fotograficzną oraz w postaci nagrania wideo.

Biuro detektywistyczne współpracuje, pozostaje w kontakcie z klientem na każdym etapie prowadzonego śledztwa o każdej porze dnia i nocy.