Biuro detektywistyczne Sosnowiec

Prywatny detektyw Animus w Sosnowcu

 

Dla wielu osób, działalność detektywistyczna kojarzy się jedynie z postaciami w oglądanych serialach telewizyjnych. Dla osób, które niezbyt szczęśliwie wybrały partnera w związku, czasem detektyw pomaga w zebraniu argumentów na rozprawę rozwodową. Okazuje się jednak, że pomoc detektywów jest niezmiernie przydatna również w sektorze biznesowym. Nasze biuro detektywistyczne oferuje szeroki zakres usług detektywistycznych w sektorze biznesowym oraz dla klientów indywidualnych.

Sprawdzanie partnerów biznesowych
To chyba najczęściej zamawiana usługa. Raport o osobie lub firmie, z którą zamierzamy rozpocząć współpracę biznesową, może przygotować dla nas biuro detektywistyczne Animus. Jest to bardzo rozsądne podejście, szczególnie gdy zaobserwujemy, jak wiele firm miało poważne kłopoty, gdy rozpoczęły współpracę z nieuczciwym partnerem. Oczywiście, powinniśmy ufać ludziom, jednak gdy chodzi o nasze pieniądze i przyszłość naszej firmy, tym bardziej powinniśmy dmuchać na zimne.

Prywatny detektyw Animus działa na terenie Sosnowca oraz całego śląska

Pilnowanie wizerunku firmy i własności intelektualnej
Dość często się niestety zdarza, że na rynku zaczynają się pojawiać podróbki naszych towarów. Niestety, model ich dystrybucji sprawia, że nie tak łatwo dojść do źródła, czyli nieuczciwego producenta, który kopiuje nasze wzory. Oczywiście możemy i powinniśmy zgłosić sprawę na policję, niemniej doświadczenie podpowiada, że zanim sprawie uda się nadać tok, rynek zostanie zalany podróbkami. Dlatego też warto, by na nasze zlecenie samodzielnie i szybko ustalił rzeczywistego producenta podróbek. Mając taką informację, możemy liczyć na zdecydowanie szybszą interwencję policji, gdyż dzięki dostarczonym przez nas i naszego detektywa informacjom, policja będzie miała znacznie prostszą sprawę – za którą tym bardziej się weźmie, gdyż łatwo w tej sytuacji podniosą sobie statystyki wykrywalności.

Pilnowanie tajemnic firmy
Wraz ze wzrostem liczby pracowników oraz z przybywaniem w firmie liczby przetwarzanych informacji, które potencjalnie mogłoby być celem dla naszej konkurencji – musimy wzmóc czujność. Wystarczy bowiem jeden nieuczciwy pracownik, by na jednym dysku przenośnym za kilka złotych wynieść dane, które przekazane konkurencji mogą przełożyć się na milionowe straty po naszej stronie. Nie zawsze niestety możemy się w stu procentach uchronić przed taką sytuacją, jednak gdy po naszej stronie będzie stało biuro detektywistyczne będzie bardziej przyjazny dla naszego biznesu. Nam może to natomiast pomóc wykryć – czy taki przypadek nastąpił, a jeśli tak – to kto wyniósł dane, kiedy oraz komu zostały one przekazane. Pozwoli to też na ułatwienie ewentualnego dochodzenia kosztów pokrycia strat wywołanych przez nieuczciwego pracownika.

To tylko przykłady spraw, w jakich pomóc może nasze biuro detektywistyczne.

Biuro detektywistyczne Animus oferuje szeroki zakres usług dla biznesu oraz klientów indywidualnych.